Gardena 2977-20Tuotenumero: 2970540

Gardena
Jatko- ja pikaliitin
sisältää säätöventtiilin
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2970540
Säätöventtiilillä varustettu jatko- ja pikaliitin säätelee/pysäyttää Y-haaroittimen veden virtauksen. Kätevää, jos puutarhaletku on haaroitettu Gardenan kolmisuuntaisella Y-haaroittimella.
Tuote on poistunut valikoimasta
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2970540
Säätöventtiilillä varustettu jatko- ja pikaliitin säätelee/pysäyttää Y-haaroittimen veden virtauksen. Kätevää, jos puutarhaletku on haaroitettu Gardenan kolmisuuntaisella Y-haaroittimella.

Tuotetiedot

GARDENA 2977-20 säätöventtiilillä varustettu jatko- ja pikaliitin. Venttiili säätelee tai pysäyttää Y-haaroittimen veden virtauksen. Jos puutarhaletku on haaroitettu kolmisuuntaisella GARDENA-Y-haaroittimella, Gardena-säätöventtiili on hyödyllinen. Veden virtausta letkuissa voidaan säätää erikseen.
  • Varustettu säätöventtiilillä
  • Säätää/pysäyttää Y-haaroittimen veden virtauksen
  • Jäätymisen kestävä

EAN 4078500297707

Valmistaja 

Valmistajan osoite 

Ota yhteyttä valmistajaan 

5,0/ 5
3 arvostelua
Taipaleenmäki Eero Oskari, 5 elokuu
5,0
Se on justiisa mihin on tarkoitettu, ei tarvii erikseen säätää eikä sovitella. Gardena passaa Gardenaan.
Håkan Nilsson, 20 heinäkuu
5,0
Praktisk att kunna reglera och stänga av vattnet längst ut i slangen
Rolf, 6 syyskuu
5,0
Med ventilen seriekopplad med ett sprutmunstycke kan man enkelt anpassa både vattenflödet och spridningsvinkeln till den aktuella bevattningssituationen. Suveränt när avståndet från munstycket till det man bevattnar växlar.

Suosittelemme