Flex CHE18.0-EC KTuotenumero: 2340173
Flex
Yhdistelmävasara
ilman akkua ja laturia
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2340173
18 V yhdistelmävasara, jonka kierroslukunopeus on 1400 kierr./minja enimmäisteho 1,7 J. Iskuporassa on harjaton moottori ja toiminnonvalitsin porausta, talttausta, vasaraporausta tai piikkausta varten.
Prisjakt
Sis. ALV
8 kpl varastossa | Lähetetään 24 tunnin sisällä!
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2340173
Tuotetiedot
FLEX CHE18.0-EC K on 18 V yhdistelmävasara, jonka iskunopeus on 1400 lyöntiä minuutissa ja enimmäisteho 1,7 J. Iskuporassa on harjaton moottori ja toiminnonvalitsin porausta, talttausta, vasaraporausta tai piikkausta varten. Elektronisen ohjausjärjestelmän ansiosta koneen käyttöikä on pitkä ja hyötysuhde korkea.
  • Elektroninen ohjausjärjestelmä (EMS) suojaa konetta, pidentää käyttöikää ja lisää tehokkuutta
  • Harjaton moottori lisää tehokkuutta ja pidentää käyttöikää
  • Nopeudensäätö lukitustoiminnolla
  • Elektroninen pikapysäytys
  • Pyörimisen pysäytys talttausta varten
  • Toiminnonvalitsin, jossa on neljä toimintoa: poraus, vasaraporaus, piikkaus, talttaus
  • Vankka alumiinikotelo
  • Pyörimätön lisäkahva, jossa on syvyysvaste
  • Integroitu LED-lamppu, jossa on long-life-toiminto
Toimituksen sisältö
  • 1 kahva
  • 1 syvyysvaste
Tekniset tiedot:
Akun jännite18 V
Kierrosluku, tyhjäkäynti0-1400/min
Tyhjäkäynti-iskuluku0-5400/min
Maks. porausteho, teräsØ 13 mm
Porauskapasiteetti, betoniØ 18 mm
Maks. porausteho, puuØ 20 mm
TyökaluakseliSDS-plus
Ääniteho102 dB
Äänenpaine91 dB
Värähtelyalle 10 m/s ²
Paino (ilman akkua)2,0 kg
Porauskapasiteetti teräs 13 mm
Kiinnitys SDS-Plus
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Volttia 18 V
Akku kuuluu toimitukseen Ei