Ironside 102055Tuotenumero: 3041714
Lamellilaikka
kiillotukseen
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3041714Tarkoitettu kiillotukseen kulmahiomakoneilla, joissa kehänopeus jopa 80 m/s. Rakenne- ja hiiliteräksille auto-, ilmailu- ja valmistusteollisuudessa.
9,50 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Odotetaan 9.7.2025 toimittajalta
Jos haluat seurata, milloin tuotetta on jälleen varastossa, sinun on hyväksyttävä markkinointievästeet. Klikkaa tästä hallitaksesi evästeitä.
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3041714Tarkoitettu kiillotukseen kulmahiomakoneilla, joissa kehänopeus jopa 80 m/s. Rakenne- ja hiiliteräksille auto-, ilmailu- ja valmistusteollisuudessa.
Tuotetiedot
Tarkoitettu kiillotukseen kulmahiomakoneilla, joissa kehänopeus jopa 80 m/s. Rakenne- ja hiiliteräksille auto-, ilmailu- ja valmistusteollisuudessa. Erittäin suorituskykyinen hionta- ja kiillotuslaikka. Tarkoitettu isojen teräs-, ruostumattomien teräs-, metalli-, kumi-, muovi- ja lasipintojen hienohiontaan ja kiillotukseen. Tasoittaa hiontaurat ja -naarmut ja esikiillottaa. Hitsaussaumojen puhdistus ja hienopuhdistus. Karkaisuvärien ja oksidien poistaminen.
- Tasoittaa hiontaurat ja naarmut sekä kiillottaa
- Puhdistaa ja kiillottaa hitsausliitokset
- Poistaa ruostuneet maalit ja oksidit
- Halkaisija, levy: 125 mm
- Halkaisija, reikä: 22 mm
EAN 3394661020550
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan