Termo 531000-ETuotenumero: 2363940
Lämpöpatteri
öljytäytteinen, sähkötermostaatti
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2363940Öljytäytteisessä patterissa on sähkötermostaatti, LCD-näyttö ja 24 tunnin ajastin. Termostaatin voi asettaa eri asentoihin, esimerkiksi päivä- ja yötilaan. Patterin oikealla puolella on termostaattikotelo, ja lisäksi patterissa on ylikuumenemissuoja, joka katkaisee virran, jos patteri kuumenee liikaa.
Myyntihinta: 122,20 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
1 kpl varastossa | Lähetetään 24 tunnin sisällä!
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2363940Öljytäytteisessä patterissa on sähkötermostaatti, LCD-näyttö ja 24 tunnin ajastin. Termostaatin voi asettaa eri asentoihin, esimerkiksi päivä- ja yötilaan. Patterin oikealla puolella on termostaattikotelo, ja lisäksi patterissa on ylikuumenemissuoja, joka katkaisee virran, jos patteri kuumenee liikaa.
Tuotetiedot
Termo 531000-E on 1000 W:n öljytäytteinen patteri, jossa on sähkötermostaatti, LCD-näyttö ja 24 tunnin ajastin. Termostaatin voi asettaa eri asentoihin, esimerkiksi päivä- ja yötilaan. Patterin oikealla puolella on termostaattikotelo, ja lisäksi patterissa on ylikuumenemissuoja, joka katkaisee virran, jos patteri kuumenee liikaa. Asennus vakiona jousikuormitteisilla seinäkiinnikkeillä ja 1,5 mm:n kaapelilla, jossa on pistoke. Patteri on korkeajännitetestattu ja lopputarkastettu korkean laatutason ja turvallisuuden varmistamiseksi. Jalat EIVÄT sisälly toimitukseen.
- Sähkötermostaatti
- Huoneen lämpötila-alue: 5–45 °C, anturilla
- Yksilöllisesti säädettävä
- Antifrost 4–7 °C
- Avoin ikkuna -toiminto
- Lapsilukko
| Tekniset tiedot | |
| Teho | 1000 W |
|---|---|
| Jännite | 230 V |
| Suojausluokka | IP22 |
| Mitat (korkeus x leveys x syvyys) | 555x1120x75 mm |

Ann-charlotte Jansson,
Sände tillbaka varan då den digitala inställningen var för svår att utföra extremt komplicerat.
Ronny Johansson,
Mkt bra,ännu smidigare då man läste manualen på inställningarna,det finns en förproramerad funktion.
lars,
Finns mycket att programmera/ställa in men om man bara vill ha enkelt gradantal alltid på så är det onödigt svårt att ställa in.
Mitt ex hade också skador på lacken trots att emballaget var helt och då orkade jag inte bry mig om att klaga.
Per-Åke Schlyter,
Helt inom våra behov!
Sten-Olle Fred Kimrin,
Passade bra, blev vad jag förväntat mej
