Frico Relax Glass ioTuotenumero: 4079452
Säteilylämmitin
230 V, IP65
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4079452Relax Glass on tyylikäs infralämmitin/terassilämmitin, joka tuottaa välitöntä lämpöä. Soveltuu hyvin esille ulkotiloihin sävytetyn lasipaneelin sekä huomaamattoman ja tyylikkään muotoilun ansiosta. Sopii hyvin esim. terasseille, ravintoloiden ulkotiloihin ja kattoterasseille.
1 058,00 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 10-14 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4079452Relax Glass on tyylikäs infralämmitin/terassilämmitin, joka tuottaa välitöntä lämpöä. Soveltuu hyvin esille ulkotiloihin sävytetyn lasipaneelin sekä huomaamattoman ja tyylikkään muotoilun ansiosta. Sopii hyvin esim. terasseille, ravintoloiden ulkotiloihin ja kattoterasseille.
Tuotetiedot
Relax Glass on tyylikäs infralämmitin/terassilämmitin, joka tuottaa välitöntä lämpöä. Soveltuu hyvin esille ulkotiloihin sävytetyn lasipaneelin sekä huomaamattoman ja tyylikkään muotoilun ansiosta. Sopii hyvin esim. terasseille, ravintoloiden ulkotiloihin ja kattoterasseille. Relax Glass io älykotiin voidaan integroida saumattomasti Somfy io-homecontrol® -järjestelmään useilla ohjausvaihtoehdoilla.
| Tekniset tiedot | |
| Lämmitystasojen määrä | 1 |
|---|---|
| Leveys | 1286 mm |
| Syvyys | 155 mm |
| Väri | Musta |
| Korkeus | 170 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Maksimilämmitysteho | 3000 W |
| Minimiasennuskorkeus | 2.1 m |
| Malli/tyyppi | Katto-/seinäsäteilijä |
| Asennustapa | Pinta-asenteinen |
| Jännite | 230-240 V |
| Suojuksen väri | Musta |
| Malli | IHRGIO30BB65 |
EAN 7393410856668
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
