Frico Relax GlassTuotenumero: 4079443
Säteilylämmitin
2200 W, 230 V
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4079443Relax Glass on tyylikäs infralämmitin/terassilämmitin, jossa on sävytetystä keraamisesta lasista valmistettu etupaneeli. Tämä lyhytaaltoinen infralämmitin tuottaa välitöntä lämpöä. Soveltuu hyvin esille ulkotiloihin sävytetyn lasipaneelin sekä huomaamattoman ja tyylikkään muotoilun ansiosta. Sopii hyvin esim. terasseille, ravintoloiden ulkotiloihin ja kattoterasseille.
615,50 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 10-14 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4079443Relax Glass on tyylikäs infralämmitin/terassilämmitin, jossa on sävytetystä keraamisesta lasista valmistettu etupaneeli. Tämä lyhytaaltoinen infralämmitin tuottaa välitöntä lämpöä. Soveltuu hyvin esille ulkotiloihin sävytetyn lasipaneelin sekä huomaamattoman ja tyylikkään muotoilun ansiosta. Sopii hyvin esim. terasseille, ravintoloiden ulkotiloihin ja kattoterasseille.
Tuotetiedot
Relax Glass on tyylikäs infralämmitin/terassilämmitin, jossa on sävytetystä keraamisesta lasista valmistettu etupaneeli. Tämä lyhytaaltoinen infralämmitin tuottaa välitöntä lämpöä. Soveltuu hyvin esille ulkotiloihin sävytetyn lasipaneelin sekä huomaamattoman ja tyylikkään muotoilun ansiosta. Sopii hyvin esim. terasseille, ravintoloiden ulkotiloihin ja kattoterasseille. Asennetaan vaakasuoraan seinälle tai kattoon mukana toimitettavilla kannakkeilla. Lämmittimen kulmaa voidaan kallistaa useisiin eri kiinteisiin asentoihin.
Huom!2,2 kW:n malli on tarkoitettu vain seinäasennukseen.
Huom!2,2 kW:n malli on tarkoitettu vain seinäasennukseen.
- IP65
- Valoredusoiva keraaminen lasinen etulevy
- Halogeenilamppu, jossa heijastin kiillotettua alumiinia
- Asennuskorkeus 2-3 m (seinä) / 2-3 m (katto)
| Tekniset tiedot | |
| Lämmitystasojen määrä | 1 |
|---|---|
| Leveys | 900 mm |
| Syvyys | 80 mm |
| Väri | Musta |
| Korkeus | 170 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Maksimilämmitysteho | 2200 W |
| Minimiasennuskorkeus | 2.1 m |
| Malli/tyyppi | Seinälämmitin |
| Asennustapa | Pinta-asenteinen |
| Jännite | 230-240 V |
| Suojuksen väri | Musta |
| Malli | IHRG22BB65 |
EAN 7393410856446
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
