Frico TermTuotenumero: 4079423
Säteilylämmitin
1500 W, 230 V, alumiini
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4079423Term on käyttäjäystävällinen halogeeni-infralämmitin/terassilämmitin huomaamattomalla muotoilulla, minkä ansiosta se sopii useimpiin ympäristöihin. Laite asennetaan seinälle mukana toimitetun kiinnikkeen avulla ja liitetään maadoitettuun pistorasiaan.
384,70 €
Sis. ALV
Lähetetään 10-14 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4079423Term on käyttäjäystävällinen halogeeni-infralämmitin/terassilämmitin huomaamattomalla muotoilulla, minkä ansiosta se sopii useimpiin ympäristöihin. Laite asennetaan seinälle mukana toimitetun kiinnikkeen avulla ja liitetään maadoitettuun pistorasiaan.
Tuotetiedot
Term on käyttäjäystävällinen halogeeni-infralämmitin/terassilämmitin huomaamattomalla muotoilulla, minkä ansiosta se sopii useimpiin ympäristöihin. Laite asennetaan seinälle mukana toimitetun kiinnikkeen avulla ja liitetään maadoitettuun pistorasiaan. IP67, soveltuu lisäksi käytettäväksi erittäinkin kosteissa olosuhteissa.
- Halogeenilamppu ja heijastin kiillotettua alumiinia
- Varustettu 1,9 metriä pitkällä johdolla ja pistotulpalla
- IP67 (pölytiivis ja kestää hetkelllisen upotuksen veteen)
| Tekniset tiedot | |
| Lämmitystasojen määrä | 1 |
|---|---|
| Leveys | 608 mm |
| Syvyys | 217 mm |
| Korkeus | 97 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP67 |
| Maksimilämmitysteho | 1500 W |
| Minimiasennuskorkeus | 1.8 m |
| Malli/tyyppi | Seinälämmitin |
| Asennustapa | Pinta-asenteinen |
| Jännite | 230 V |
| Pinnan väri | Alumiini |
| Malli | IHT15S67 |
EAN 7393410856149
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
