Bosch DIY 600857000Tuotenumero: 4048749
Akkuruohosakset
akun ja laturin kanssa
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4048749AdvancedShear 18V-10 -akkupuutarhaleikkuri on monipuolinen työkalu, jota ohjataan kätevästi vain yhdellä kädellä. Siihen voi kiinnittää pensasterän pensaiden muotoiluun tai ruohoterän nurmikon reunojen leikkaamiseen. 18V POWER FOR ALL -akkunsa ansiosta se takaa luokkansa suurimman leikkuutehon.
173,90 €
Sis. ALV
2 kpl varastossa | Lähetetään ti 7. huhtikuuta
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4048749AdvancedShear 18V-10 -akkupuutarhaleikkuri on monipuolinen työkalu, jota ohjataan kätevästi vain yhdellä kädellä. Siihen voi kiinnittää pensasterän pensaiden muotoiluun tai ruohoterän nurmikon reunojen leikkaamiseen. 18V POWER FOR ALL -akkunsa ansiosta se takaa luokkansa suurimman leikkuutehon.
Tuotetiedot
AdvancedShear 18V-10 -akkupuutarhaleikkuri on monipuolinen työkalu, jota ohjataan kätevästi vain yhdellä kädellä. Siihen voi kiinnittää pensasterän pensaiden muotoiluun tai ruohoterän nurmikon reunojen leikkaamiseen. 18V POWER FOR ALL -akkunsa ansiosta se takaa luokkansa suurimman leikkuutehon. Patentoitu lukkiutumisenestojärjestelmä ja molemmin puolin leikkaavat terät takaavat erinomaisen tarkkuuden sekä keskeytymättömän leikkaamisen ilman jumittumisvaaraa. Näillä ruoho- ja pensassaksilla teet puutarhatyöt entistä kätevämmin, koska se mahdollistaa akun kertalatauksella jopa 85 minuutin pituisen työskentelyn. Työkalu kuuluu POWER FOR ALL ALLIANCE -järjestelmään. Yhdellä akulla voi käyttää monia erimerkkisiä työkaluja. Mukana 1 x PBA 18V 2,0 Ah -akku, laturi, 100 mm ruohoterä ja 200 mm pensasterä.
- Kompakti ja tehokas laite: monikäyttöiset ja suorituskykyiset ruoho- ja pensassakset
- Kaksiteräinen 18 V:n työkalu kätevään leikkaamiseen ja viimeistelyyn
- Yhdellä kädellä käytettävä: Erinomainen valinta pensaiden ja pensasaitojen leikkaamiseen sekä nurmikoiden viimeistelyyn
- Leikkaa akun kertalatauksella keskimäärin jopa 85 neliömetrin alan
- Syneon-teknologiaa edustava siru säätää virransyöttöä ja varmistaa erinomaisen tehon ja pitkän käyntiajan
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akku, yli 10 tuotemerkkiä ja yli 150 tuotetta
Toimituksen sisältö
- 1 x PBA 18V 2,0 Ah -akku
- laturi
- 100 mm ruohoterä
- 200 mm pensasterä
| Tekniset tiedot | |
| Akun jännite | 18,0 V |
|---|---|
| Akun yhteensopivuus | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Akkusuositus | ≥ 2,0 Ah |
| Akun latausaika | 2 h |
| Toimii akkukapasiteetilla | 2 Ah |
| Käyttöaika kuormittamatta | Maks. 85 min |
| Terien pituus | 20 cm |
| Terien leveys | 100 mm |
| Terien etäisyys | 8 mm |
| Leikattu alue per akkulataus | Maks. 85 m² |
| Työkalun mitat | 462 × 105 × 163 mm |
| Tärinän emissioarvo ah | 2,5 m/s² |
| Epävarmuus K | 1,5 m/s² |
EAN 4059952558400
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
