Bosch DIY UniversalGrassCut 18V-260Tuotenumero: 4048766
Akkutrimmeri
ilman akkua ja laturia
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4048766Vaivattomaan ruohonleikkuuseen suunniteltu UniversalGrassCut 18V-260 on varustettu ergonomisella V-muotoisella kahvalla ja teleskooppikorkeudensäädöllä. Tämä takaa helpon leikkuun aina sopivassa käyttöasennossa.
172,30 € -10%
Sis. ALV
Lähetetään 10-12 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4048766Vaivattomaan ruohonleikkuuseen suunniteltu UniversalGrassCut 18V-260 on varustettu ergonomisella V-muotoisella kahvalla ja teleskooppikorkeudensäädöllä. Tämä takaa helpon leikkuun aina sopivassa käyttöasennossa.
Tuotetiedot
Vaivattomaan ruohonleikkuuseen suunniteltu UniversalGrassCut 18V-260 on varustettu ergonomisella V-muotoisella kahvalla ja teleskooppikorkeudensäädöllä. Tämä takaa helpon leikkuun aina sopivassa käyttöasennossa. IntelliFEED-toiminto syöttää automaattisesti leikkuulankaa. Näin sinun ei tarvitse enää pysäyttää konetta, kumartua eikä kopauttaa leikkuupäätä maata vasten. Kääntyvä pää säädetään poljinpainikkeella ja kahvasta kääntämällä. Tämä varmistaa helpon vaihdon nurmikon viimeistelystä reunojen leikkuuseen. Sen kaarnasuoja suojaa kasveja, kun leikkaat kukkapenkkien vierustat. Trimmeri pystyy leikkaamaan kahdeksan tenniskentän reunat yhdellä akkulatauksella. Työkalu kuuluu POWER FOR ALL ALLIANCE -järjestelmään. Yhdellä akulla voi käyttää monia erimerkkisiä työkaluja. Runko ilman akkua ja laturia.
- Ergonominen V-muotoinen kahva varmistaa miellyttävän työskentelyasennon
- IntelliFEED syöttää lankaa automaattisesti, jotta voit työskennellä ilman tarpeettomia keskeytyksiä
- Kääntyvän pään voi säätää kätevästi kumartumatta nurmikon reunojen viimeistelyyn
- Nurmen ja rikkaruohojen leikkaamiseen sekä nurmikon ja reunojen viimeistelyyn
- Riittävän voimakas viimeistelemään jopa kahdeksan tenniskentän reunat yhdellä akkulatauksella
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akku, yli 10 tuotemerkkiä ja yli 150 tuotetta
| Tekniset tiedot | |
| Akun jännite | 18,0 V |
|---|---|
| Akun yhteensopivuus | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Suositeltava akku | >= 2,0 Ah |
| Leikkuulankajärjestelmä | IntelliFEED |
| Halkaisija (lanka) | 26 cm |
| Langan paksuus | 1,6 mm |
| Kelaan mahtuva lankamäärä | 6 m |
| Korkeudensäätö | 120 – 140 cm |
| Työkalun mitat (p x l x k) | 1200 x 270 x 240 mm |
| Paino | 2,700 kg |
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Volttia 18 V
Akku kuuluu toimitukseen Ei
EAN 4059952614489
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
