Bosch DIY UniversalGrassCut 18V-260Tuotenumero: 4048763
Akkutrimmeri
mukana akku ja laturi
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4048763Vaivattomaan ruohonleikkuuseen suunniteltu UniversalGrassCut 18V-260 on varustettu ergonomisella V-muotoisella kahvalla ja teleskooppikorkeudensäädöllä. Tämä takaa helpon leikkuun aina sopivassa käyttöasennossa.
214,20 € -10%
Sis. ALV
Lähetetään 9-11 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4048763Vaivattomaan ruohonleikkuuseen suunniteltu UniversalGrassCut 18V-260 on varustettu ergonomisella V-muotoisella kahvalla ja teleskooppikorkeudensäädöllä. Tämä takaa helpon leikkuun aina sopivassa käyttöasennossa.
Tuotetiedot
Vaivattomaan ruohonleikkuuseen suunniteltu UniversalGrassCut 18V-260 on varustettu ergonomisella V-muotoisella kahvalla ja teleskooppikorkeudensäädöllä. Tämä takaa helpon leikkuun aina sopivassa käyttöasennossa. IntelliFEED-toiminto syöttää automaattisesti leikkuulankaa. Näin sinun ei tarvitse enää pysäyttää konetta, kumartua eikä kopauttaa leikkuupäätä maata vasten. Kääntyvä pää säädetään poljinpainikkeella ja kahvasta kääntämällä. Tämä varmistaa helpon vaihdon nurmikon viimeistelystä reunojen leikkuuseen. Sen kaarnasuoja suojaa kasveja, kun leikkaat kukkapenkkien vierustat. Trimmeri pystyy leikkaamaan kahdeksan tenniskentän reunat yhdellä akkulatauksella. Työkalu kuuluu POWER FOR ALL ALLIANCE -järjestelmään. Yhdellä akulla voi käyttää monia erimerkkisiä työkaluja. Sisältää 1 x 2,0 Ah-akun ja laturin.
- Ergonominen V-muotoinen kahva varmistaa miellyttävän työskentelyasennon
- IntelliFEED syöttää lankaa automaattisesti, jotta voit työskennellä ilman tarpeettomia keskeytyksiä
- Kääntyvän pään voi säätää kätevästi kumartumatta nurmikon reunojen viimeistelyyn
- Nurmen ja rikkaruohojen leikkaamiseen sekä nurmikon ja reunojen viimeistelyyn
- Riittävän voimakas viimeistelemään jopa kahdeksan tenniskentän reunat yhdellä akkulatauksella
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akku, yli 10 tuotemerkkiä ja yli 150 tuotetta
| Tekniset tiedot | |
| Akun jännite | 18,0 V |
|---|---|
| Akun yhteensopivuus | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Suositeltava akku | >= 2,0 Ah |
| Akun latausaika | 2,10 h |
| Toimii akkukapasiteetilla | 2 Ah |
| Leikkuulankajärjestelmä | IntelliFEED |
| Halkaisija (lanka) | 26 cm |
| Langan paksuus | 1,6 mm |
| Kelaan mahtuva lankamäärä | 6 m |
| Korkeudensäätö | 120 – 140 cm |
| Työkalun mitat (p x l x k) | 1200 x 270 x 240 mm |
| Paino | 2,700 kg |
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Volttia 18 V
Akku kuuluu toimitukseen Kyllä
EAN 4059952614502
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
