LANDMANN 19192Tuotenumero: 4083504
Kaasugrilli
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4083504Landmannin kaasugrilli, jossa on viisi ruostumatonta poltinta (3,65 kW kukin) sekä backburner (infrapuna). Tarjoaa erinomaisen hallinnan ja tehon erityisesti varrasgrillaukseen. Infrapuna-sivupolttimen (800 °C) avulla saat nopeasti täydellisen paistopinnan lihalle ravintolatasoisesti.
1 040,80 €
Sis. ALV
Lähetetään 7-10 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4083504Landmannin kaasugrilli, jossa on viisi ruostumatonta poltinta (3,65 kW kukin) sekä backburner (infrapuna). Tarjoaa erinomaisen hallinnan ja tehon erityisesti varrasgrillaukseen. Infrapuna-sivupolttimen (800 °C) avulla saat nopeasti täydellisen paistopinnan lihalle ravintolatasoisesti.
Tuotetiedot
Landmannin kaasugrilli, jossa on viisi ruostumatonta poltinta (3,65 kW kukin) sekä backburner (infrapuna). Tarjoaa erinomaisen hallinnan ja tehon erityisesti varrasgrillaukseen. Infrapuna-sivupolttimen (800 °C) avulla saat nopeasti täydellisen paistopinnan lihalle ravintolatasoisesti. Kestävä valurautaritilä yhdessä Landmannin PTS-järjestelmän kanssa takaa tasaisen lämmön jakautumisen koko grillausalueelle ilman kylmiä kohtia.
Cool Black MaxX 5.2 on varustettu kätevillä ulosvedettävillä säilytyslaatikoilla (mukaan lukien sisäänrakennettu kylmälokero, joka pitää juomat ja raaka-aineet viileinä). Kaapissa on erillinen paikka kaasupullolle. Grillissä on myös sisäänrakennettu paistolämpömittari (pisto) tarkkaa lämpötilan seurantaa varten. Kaksoiseristetty kansi säilyttää lämmön tehokkaasti ja varmistaa tasaisen kypsennyksen. Modernia ulkonäköä korostavat LED-valaistut säätimet, jotka luovat tyylikkään tunnelman iltagrillauksessa.
Rakenne on tukeva ja malli tarjoaa reilun kokoisen grillausalan, 88,5 × 41 cm. Tilava lämpimänäpitoritilä, 80 × 19 cm, sopii erinomaisesti ruoan lämpimänä pitämiseen grillauksen aikana.
Kestävä valurautaritilä on yhteensopiva Landmannin Modulus-lisävarustesarjan kanssa – voit vaihtaa pyöreän keskiosan esimerkiksi pizzakiveen, wokki-pannuun tai paistolevyyn.
Cool Black MaxX 5.2 on varustettu kätevillä ulosvedettävillä säilytyslaatikoilla (mukaan lukien sisäänrakennettu kylmälokero, joka pitää juomat ja raaka-aineet viileinä). Kaapissa on erillinen paikka kaasupullolle. Grillissä on myös sisäänrakennettu paistolämpömittari (pisto) tarkkaa lämpötilan seurantaa varten. Kaksoiseristetty kansi säilyttää lämmön tehokkaasti ja varmistaa tasaisen kypsennyksen. Modernia ulkonäköä korostavat LED-valaistut säätimet, jotka luovat tyylikkään tunnelman iltagrillauksessa.
Rakenne on tukeva ja malli tarjoaa reilun kokoisen grillausalan, 88,5 × 41 cm. Tilava lämpimänäpitoritilä, 80 × 19 cm, sopii erinomaisesti ruoan lämpimänä pitämiseen grillauksen aikana.
Kestävä valurautaritilä on yhteensopiva Landmannin Modulus-lisävarustesarjan kanssa – voit vaihtaa pyöreän keskiosan esimerkiksi pizzakiveen, wokki-pannuun tai paistolevyyn.
| Tekniset tiedot | |
| Väri | Musta |
|---|---|
| Pääpolttimet | 5 ruostumatonta, á 3,65 kW |
| Infrapuna-sivupoltin (MaxX-Zone) | 4,0 kW, jopa 800 °C |
| Infrapuna-takapoltin | 3,5 kW – Ihanteellinen varrasruokiin |
| Grilliritilä | Modulus, emaloitua valurautaa, 88,5 × 41 cm |
| PTS-järjestelmä | Tasaisen lämmön jakautumiseen |
| LED-valaistus | Säätönupit |
| Laatikot | Ulosvedettävät, sisältäen sisäänrakennetun kylmälaatikon |
| Paistolämpömittari | Sisäänrakennettu |
| Lämpimänäpitoritilä | 80 × 19 cm |
| Lämmönjakolevyt | Emaloidut – Helppo puhdistaa |
| Mitat | L 159,5 × S 56 × K 122 cm |
| Paino | 66 kg |
EAN 4067526092496
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
