Camo Edge Protech 345139Tuotenumero: 1460007
Terassiruuvi
protech
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 1460007Terassiruuvi 1750 kpl, 60x4,2 mm, syvä T15-torx-ura takaa lujan otteen ruuvikärjestä ja miellyttävän asennuksen. Piilotettujen, paljaille jaloille sopivien kiinnitysten tekemiseen.
137,50 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 27.4.2026
Jos haluat seurata, milloin tuotetta on jälleen varastossa, sinun on hyväksyttävä markkinointievästeet. Klikkaa tästä hallitaksesi evästeitä.
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 1460007Terassiruuvi 1750 kpl, 60x4,2 mm, syvä T15-torx-ura takaa lujan otteen ruuvikärjestä ja miellyttävän asennuksen. Piilotettujen, paljaille jaloille sopivien kiinnitysten tekemiseen.
Tuotetiedot
Terassiruuvi 1750 kpl, 60x4,2 mm, syvä T15-torx-ura takaa lujan otteen ruuvikärjestä ja miellyttävän asennuksen. Piilotettujen, paljaille jaloille sopivien kiinnitysten tekemiseen.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Syvä T15-torx-ura takaa lujan otteen ruuvikärjestä ja miellyttävän asennuksen
- Käänteinen yläkierre vetää materiaalit tiukasti yhteen ja jättää siistin sisäänmenoreiän
- Kierteen muotoilu takaa ylivertaisen kantokyvyn – optimoitu kierteen ja halkaisijan suhde
- Patentoitu talttakärki leikkaa kuidut ruuvauksen yhteydessä – kiinnityksen voi nyt tehdä ilman materiaalin halkeamisriskiä
- Kun CAMO-ruuvia käytetään kovien puulajien kiinnitykseen, suositellaan esiporausta
| Tekniset tiedot | |
| Halkaisija | 4.2 mm |
|---|---|
| Kannan muoto | lieriökanta |
| Kärkikoko | 15 |
| Materiaali | teräs |
| Pintakäsittely | lakattu |
| Pituus | 60 mm |
| Ruuvausjärjestelmä | Torx |
| Uppokanta | kyllä |
| Varren halkaisija | 3.2 mm |
| Väri | vihreä |
| Kiinnityksen enimmäispaksuus | 28 mm |
Pakkauskoko 1750 KPL
Pituus 60 mm
Kärki T15
Läpimitta 4.2 mm
pm_TechSpecYtbehandling Lakattu
EAN 042928175132
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja

