REYHER 106421000040016Tuotenumero: 3007111
Kuusioruuvi
M4 MF6S 10.9, ISO 10642 (D7991)
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3007111M-kierre. Kuusiokoloruuvi, uppokanta, standardin ISO 10642 (DIN 7991) mukainen.
20,10 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
7 kpl varastossa | Lähetetään 24 tunnin sisällä!
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3007111M-kierre. Kuusiokoloruuvi, uppokanta, standardin ISO 10642 (DIN 7991) mukainen.
Tuotetiedot
M-kierre. Kuusiokoloruuvi, uppokanta, standardin ISO 10642 (DIN 7991) mukainen. Standardin ISO 10642 (DIN 7991) mukaan jotkin mitat voivat olla sekä koko- että osakierteellä.
| Tekniset tiedot | |
| Avainpään korkeus | 2.48 mm |
|---|---|
| Kierrekoko (metrinen) | 4 |
| Materiaali | teräs |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pituus | 16 mm |
| Pään halkaisija | 8.96 mm |
| Täyskierteinen | kyllä |
| Avainväli | S2,5 |
| Standardi | ISO 10642 |
Pakkauskoko 500 KPL
Pituus 16 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 8.96
pm_TechSpecYtbehandling Käsittelemätön
EAN 7319007801224
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
