Solid Gear Revolution 2Tuotenumero: 3064767

Solid Gear
Turvakengät
musta, S3, ETPU-teknologia, nanokärki
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3064767
Revolution 2 on jalkine, joka hyödyntää täydellisesti ETPU-tekniikkaa. Se tarjoaa erinomaisen iskunvaimennuksen ja mukavuuden ja vähentää jalkojen kuormitusta.
Prisjakt
189,00 € -5%
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot

Lähetetään 19.3.2026

Jos haluat seurata, milloin tuotetta on jälleen varastossa, sinun on hyväksyttävä markkinointievästeet. Klikkaa tästä hallitaksesi evästeitä.
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3064767
Revolution 2 on jalkine, joka hyödyntää täydellisesti ETPU-tekniikkaa. Se tarjoaa erinomaisen iskunvaimennuksen ja mukavuuden ja vähentää jalkojen kuormitusta.

Tuotetiedot

Revolution 2 on jalkine, joka hyödyntää täydellisesti ETPU-tekniikkaa. Se tarjoaa erinomaisen iskunvaimennuksen ja mukavuuden ja vähentää jalkojen kuormitusta. Revolution 2:n kevyt ja joustava CORDURA®-materiaali tarjoaa erinomaisen istuvuuden ja vaimennuksen. Työpäivän lopussa sinulla on täysin erilainen tunne jaloissasi ja kehossasi kuin käyttäessäsi perinteisiä turvajalkineita. Kengän uudet huipputekniset ominaisuudet mahdollistavat myös optimaalisen suojauksen. Revolution 2:ssa on uusi tukeva ja vaimentava OrthoLite®-pohjallinen, joka on valmistettu pääasiassa kierrätysmateriaaleista.
  • Varvassuoja ja naulaanastumissuoja
  • Leveä lesti
  • Turvallisuusluokka: S3
  • Kengän tyyppi: Matala kenkä

Sarja Solid Gear Revolution

Koko 43

Kiinnitys BOA

Vuorattu Ei

Sisäiset mitat 287 mm

Varvassuoja Nano

Malli Unisex

Vedenpitävä Ei

pm_TechSpecSpiktrampskydd Kyllä

Suojausluokka S3

Lesti Leveä

Väri Musta

EAN 7340093627429

Valmistaja 

Valmistajan osoite 

Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja

Suosittelemme