Milwaukee M12 FBS64-402CTuotenumero: 2291098
Milwaukee
Vannesaha
sis. akun ja laturin
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2291098
M12 FBS64-402C 12 V vannesaha, jonka kapasiteetti on suurin markkinoilla olevista 12 V koneista. Suuri leikkuukapasiteetti, halkaisija jopa 64 mm ja 762 mm sahanterät.
Prisjakt
Sis. ALV
Lähetetään 22.5.2026
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2291098