Milwaukee M18 BLCS66-0XTuotenumero: 2290192
Milwaukee
Pyörösaha
ilman akkua ja laturia
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2290192
18 V:n hiilijharjaton pyörösaha, jossa 190 mm terä, joka leikkaa 66 mm syvyydeltä. Eli kolmen pinotun 19 mm OSB-levyn läpi. M18 BLCS66-0X:n jiirauskapasiteetti on 50°, leikkaussyvyys 46 mm ja nopeus kuormittamattomana 5000 kierr./min.
Prisjakt
Sis. ALV
Yli 10 kpl varastossa | Lähetetään 24 tunnin sisällä!
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2290192
Tuotetiedot
Milwaukee M18 BLCS66-0X on 18 V:n hiilijharjaton pyörösaha, jossa 190 mm terä, joka leikkaa 66 mm syvyydeltä. Tämä tarkoittaa että se leikkaa kolmen pinotun 19 mm OSB-levyn läpi. Sahan REDLITHIUM-ION-akun vertaansa vailla oleva rakenne, elektroniikka ja tasainen suorituskyky takaavat pidemmän käyttöajan, jolloin saat akustasi enemmän irti. Pyörösaha M18 BLCS66-0X:n jiirauskapasiteetti on 50°, leikkaussyvyys 46 mm ja nopeus kuormittamattomana 5000 kierr./min. Laitteen painevalettu alumiinikenkä on erittäin kestävä, ja vankka metallikoukku helpottaa käsittelyä ja parantaa turvallisuutta. Integroitu LED-valo valaisee työpinnan. Huom. Ei yhteensopiva ohjainkiskon kanssa.
Ominaisuudet
  • Hiiliharjaton M18-pyörösaha, jossa 190 mm terä, leikkaa 66 mm syvyydeltä eli kolmen 19 mm OSB-levyn läpi
  • REDLINK™-ylikuormitussuoja työkalulle ja akulle takaa luokan parhaan kestävyyden
  • Kestävä metallikoukku helpottaa käsittelyä ja parantaa turvallisuutta
  • Mukana tuleva imuadapteri sopii kaikkiin Milwaukee®-pölynkerääjiin
  • Painevalettu alumiinikenkä on erittäin kestävä
  • Integroitu LED-valo valaisee työpinnan
  • 50° jiirauskapasiteetti ja 46 mm syvyiset leikkaukset
  • Joustava akkujärjestelmä: yhteensopiva kaikkien Milwaukee® M18 -akkujen kanssa.
Sisältyvät tarvikkeet
  • 1 kpl terä
  • 1 kpl sivupidike
  • 1 kpl pölynkerääjä
  • 1 kpl laippa-avain
Toimituksen sisältö
  • 1 pinottava HD-laatikko
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Laikan reiän halkaisija 30 mm
Laikan halkaisja 190 mm
Sisältää laukun Kyllä
Volttia 18 V