Kärcher WRE18-55 B.SETTuotenumero: 4068139
Akkurikkaruohonpoistaja
akun ja laturin kanssa
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4068139Kärcher WRE18-55 B.SET -akkurikkaruohonpoistaja. Vihdoin voit poistaa häiritsevän sammaleen ja rikkaruohot kuormittamatta selkää ja polvia ergonomisella akkukäyttöisellä rikkaruohonpoistajalla WRE 18-55. Innovatiivisen harjakonseptin ja työkaluttoman harjan vaihtojärjestelmän ansiosta sammaleen ja rikkaruohojen poistaminen kivetetyiltä käytäviltä ja terasseilta talon ympärillä on helppoa.
292,50 € -10%
Sis. ALV
Lähetetään 9-13 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4068139Kärcher WRE18-55 B.SET -akkurikkaruohonpoistaja. Vihdoin voit poistaa häiritsevän sammaleen ja rikkaruohot kuormittamatta selkää ja polvia ergonomisella akkukäyttöisellä rikkaruohonpoistajalla WRE 18-55. Innovatiivisen harjakonseptin ja työkaluttoman harjan vaihtojärjestelmän ansiosta sammaleen ja rikkaruohojen poistaminen kivetetyiltä käytäviltä ja terasseilta talon ympärillä on helppoa.
Tuotetiedot
Kärcher WRE18-55 B.SET -akkurikkaruohonpoistaja. Vihdoin voit poistaa häiritsevän sammaleen ja rikkaruohot kuormittamatta selkää ja polvia ergonomisella akkukäyttöisellä rikkaruohonpoistajalla WRE 18-55. Innovatiivisen harjakonseptin ja työkaluttoman harjan vaihtojärjestelmän ansiosta sammaleen ja rikkaruohojen poistaminen kivetetyiltä käytäviltä ja terasseilta talon ympärillä on helppoa. Lisäksi harjarengas voidaan vaihtaa kätevästi ilman työkaluja uuden lukitusjärjestelmän avulla.
Akkurikkaruohonpoistajan ergonominen muotoilu mahdollistaa miellyttävän työskentelyn. Mukana 1 x 18 V / 2,5 Ah -akku ja laturi.
Akkurikkaruohonpoistajan ergonominen muotoilu mahdollistaa miellyttävän työskentelyn. Mukana 1 x 18 V / 2,5 Ah -akku ja laturi.
- Ergonominen muotoilu vähentää selän ja polvien kuormitusta
- Innovatiivinen harjakonsepti tehokkaaseen sammaleen ja rikkaruohojen poistoon
- Työkaluton harjan vaihtojärjestelmä helpottaa harjan vaihtoa
- Mukava käyttää
Toimituksen sisältö
- 1 x 18 V / 2,5 Ah Battery Power -akku
- 1 x 18 V Battery Power -laturi (Standard)
- Harjarengas, 2 osaa
| Tekniset tiedot | |
| Akkusarja | 18 V |
|---|---|
| Harjan pyörimisnopeus | 2300 - 2800 kierr./min |
| Harjan halkaisija | 180 mm |
| Harjan materiaali | Nailon |
| Jännite | 18 V |
| Kapasiteetti | 2,5 Ah |
| Suorituskyky latausta kohden | Max. 15 m² (2,5 Ah) |
| Käyttöaika latausta kohden | n. 15 min (2,5 Ah) |
| Latausaika | 300 min |
| Lähtöteho | 0,5 A |
| Virtalähde latauslaite | 100–240 V / 50–60 Hz |
| Väri | Musta |
| Paino ilman tarvikkeita | 2,9 kg |
| Pakkauspaino | 4,9 kg |
| Mitat | 1320 x 230 x 380 mm |
EAN 4054278693644
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
