Milwaukee M18 F2BCU-122Tuotenumero: 4066469
Akkuraivaussaha
akkujen ja laturin kanssa
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4066469Milwaukee M18 FUEL™ -akkuruohoraivuri hiiliharjattomalla POWERSTATE™-moottorilla. Tuottaa tehoa korkean ja tiheän ruohikon sekä paksun aluskasvillisuuden raivaamiseen säilyttäen samalla nopeuden ilman tukkeutumista. Kaksi nopeustilaa. Taitettavat ja säädettävät raivauskahvat.
1 486,20 €
Sis. ALV
Lähetetään 12-14 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4066469Milwaukee M18 FUEL™ -akkuruohoraivuri hiiliharjattomalla POWERSTATE™-moottorilla. Tuottaa tehoa korkean ja tiheän ruohikon sekä paksun aluskasvillisuuden raivaamiseen säilyttäen samalla nopeuden ilman tukkeutumista. Kaksi nopeustilaa. Taitettavat ja säädettävät raivauskahvat.
Tuotetiedot
Milwaukee M18 FUEL™ -akkuruohoraivuri hiiliharjattomalla POWERSTATE™-moottorilla. Tuottaa tehoa korkean ja tiheän ruohikon sekä paksun aluskasvillisuuden raivaamiseen säilyttäen samalla nopeuden ilman tukkeutumista. Kaksi nopeustilaa. Taitettavat ja säädettävät raivauskahvat. Optimoitu suojuksen muotoilu. 2-nopeuksinen säädeltävä nopeuskytkin. Paino akkujen kanssa 10,2 kg (2 x M18 FB12). Mukana toimitetaan 2 x 12,0 Ah REDLITHIUM™ FORGE™ -akkuja, 45 min M18™ 2-paikkainen pikalaturi (M18 DBSC), olkavaljaat, siimakela, 3-hampainen terä ja 2 x terä-/siimasuojaa.
- Tuottaa tehoa korkean ja tiheän ruohikon sekä paksun aluskasvillisuuden raivaamiseen säilyttäen samalla nopeuden ilman tukkeutumista
- M18 FUEL™ -teknologia ylläpitää työkalun nopeuden vaativimmissakin käyttökohteissa ilman hidastumista
- Kytkin reagoi välittömästi, mikä takaa täydellisen hallittavuuden ja lisää tuottavuutta
- Siimakela ja 3-hampainen terä sopivat vaativien kasvustojen raivaamiseen
- Kaksi nopeustilaa antavat käyttäjälle mahdollisuuden valita maksimaalisen suorituskyvyn tai pidennetyn käyttöajan välillä
- Säädettävät raivauskahvat
- Optimoitu suojuksen muotoilu takaa parhaan materiaalin hallinnan
- FUEL™ yhdistää kolme Milwaukee-teknologiaa: hiiliharjattoman POWERSTATE™-moottorin, REDLITHIUM™-akun ja REDLINK PLUS™ -elektroniikan, mitkä tuottavat enemmän voimaa, käyttöaikaa ja -ikää
- Toimii kaikilla Milwaukee M18™ -akuilla
Toimituksen sisältö
- 2 x 12,0 Ah REDLITHIUM™ FORGE™ -akkuja
- M18™ 2-paikkainen pikalaturi (M18 DBSC)
- olkavaljaat
- siimakela
- 3-hampainen terä
- 2 x terä-/siimasuoja
| Tekniset tiedot | |
| Akkujen kapasiteetti | 12 Ah |
|---|---|
| Nimellisjännite | 18 V |
| Virtalähde | Akku |
| Akkutyyppi | Li-ion |
| Laturi sisältyy | M18 DBSC |
| Mukana akut | 2 kpl |
| Voltit | 2 x 18 V |
| Paino (ilman akkua) | 7,1 kg |
| Paino akun kanssa (EPTA) | 10,2 kg (2 x M18 FB12) |
| Kahvan malli | Raivauskahvat |
| Kuormittamaton nopeus | 0–4900 / 0–5500 rpm |
| Leikkausleveys terällä | 26 cm |
| Leikkuukapasiteetti | 38–43 cm |
| Maks. leikkausleveys (siimapäällä) | 43 cm |
| Pituus | 183 cm |
| Siima | 2,0 mm |
| Siimansyöttöjärjestelmä | Painettaessa syöttävä |
| Siimapaksuus | 2,0 mm |
| Sisältää | 2 x M18 FB12 Akut, M18 DBSC Laturi, Toimitetaan ilman laatikkoa tai säilytyslaukkua |
| Toimitetaan | Toimitetaan ilman laatikkoa tai säilytyslaukkua |
| Vakiovarustus | Olkavaljaat, siimakela, 3-hampainen terä, 2 x terä-/siimasuoja |
| Tuotenumero | 4933480860 |
| EAN-koodi | 4058546411459 |
Sarja Milwaukee M18 Fuel
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Volttia 18 V
Akku kuuluu toimitukseen Kyllä
EAN 4058546411459
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
