Flex CHE18.0-EC SetTuotenumero: 2340133
Flex
Yhdistelmävasara
sis. akun ja laturin
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2340133
18 V yhdistelmävasara, jonka iskunopeus on 1400 lyöntiä minuutissa ja enimmäisteho 1,7 J. Iskuporassa on harjaton moottori ja toiminnonvalitsin porausta, talttausta, vasaraporausta tai piikkausta varten.
Prisjakt
Sis. ALV
Lähetetään 7-8 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2340133
Tuotetiedot
FLEX CHE18.0-EC Set on 18 V yhdistelmävasara, jonka iskunopeus on 1400 lyöntiä minuutissa ja enimmäisteho 1,7 J. Iskuporassa on harjaton moottori ja toiminnonvalitsin porausta, talttausta, vasaraporausta tai piikkausta varten. Elektronisen ohjausjärjestelmän ansiosta koneen käyttöikä on pitkä ja hyötysuhde korkea. Toimitus sisältää akut, laturin, tarvikkeet ja kuljetuslaukun.
  • Elektroninen ohjausjärjestelmä (EMS) suojaa konetta, pidentää käyttöikää ja lisää tehokkuutta
  • Harjaton moottori lisää tehokkuutta ja pidentää käyttöikää
  • Nopeudensäätö lukitustoiminnolla
  • Elektroninen pikapysäytys
  • Pyörimisen pysäytys talttausta varten
  • Toiminnonvalitsin, jossa on neljä toimintoa: poraus, vasaraporaus, piikkaus, talttaus
  • Vankka alumiinikotelo
  • Pyörimätön lisäkahva, jossa on syvyysvaste
  • Integroitu LED-lamppu, jossa on long-life-toiminto
Toimituksen sisältö
  • 1 kahva
  • 1 syvyysvaste
  • 2 kpl 5,0 Ah akkua
  • 1 laturi CA 10,8/18,0
  • 1 kuljetuslaukku L-BOXX 238
  • 1 kuljetuslaukun sisäosa
Tekniset tiedot:
Akun jännite18 V
Kierrosluku, tyhjäkäynti0-1400/min
Tyhjäkäynti-iskuluku0-1400/min
Maks. porausteho, teräsØ 13 mm
Porauskapasiteetti, betoniØ 18 mm
Maks. porausteho, puuØ 20 mm
TyökaluakseliSDS-plus
Ääniteho102 dB
Äänenpaine91 dB
Värähtelyalle 10 m/s ²
Paino (ilman akkua)2,0 kg
Kiinnitys SDS-Plus
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Volttia 18 V
Akku kuuluu toimitukseen Kyllä
Sisältää laukun Kyllä