Flex JSB18.0-EC CTuotenumero: 3048284
Flex
Pistosaha
ilman akkua ja laturia
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3048284
Akkukäyttöinen pistosaha, jonka nimellisjännite on 18 V ja iskunopeus 3500 kierrosta minuutissa. Mallissa on integroitu LED-lamppu, joka valaisee työskentelyalueen optimaalisesti, ja LED-näyttö näyttää akun kapasiteetin.
Prisjakt
Sis. ALV
Lähetetään 7-8 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tämä tuote sisältyy seuraaviin:
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3048284
Tuotetiedot
  • Elektroniset kytkimet, joihin ulotut molemmilta puolilta
  • Sahaus mukavaa ja tärinätaso alhainen
  • 4-vaiheinen heiluriliike korkean hyötysuhteen saavuttamiseksi
  • Sahanterän vaihto ilman työkalua, nopea kiristysjärjestelmä ja poistotoiminto
  • Sahanterän ohjain kaksinkertaisilla rullilla tarkkaa kulmaleikkausta varten
  • Irrotettava lastusuoja, estää lohkeilemisen leikkaamisen aikana ja ohjaa sahanterää
  • Sahapöydän säätö jopa 45°, 0-lukko
  • Voidaan siirtää taaksepäin sahaamiseen lähellä reunaa
  • Stabiili jalkalevyn irrotettava liukukenkä herkkien pintojen suojaamiseksi
  • Poistoaukko Ø 27 mm puhtaaseen ympäristöön ja parempaan näkyvyyteen
  • vapaa näkymä piirtoon integroidulla puhallustoiminnolla
  • Täydellinen ergonomia optimaalisesti sijoitetuilla SoftGrip-kahvoilla
  • FLEX-akkujärjestelmä: sopii kaikkiin 18,0 V:n akkuihin
Toimituksen sisältö
  • 1 kpl. Liukukenkä
  • 1 kpl. Kuusioavain SW 14
  • 1 kpl Sirusuoja, suljettu
  • 1 kpl. Lastun murtumissuoja
  • 1 kpl. Imusovitin
Tekniset tiedot:
VirtalähdeAkku
Merkkijännite18 V
Akun kapasiteetti5.0 Ah
Isku26 mm
Iskunopeus joutokäynnillä min/max0-3500 iskua minuutissa
Puun leikkaussyvyys120 mm
Tärinäarvo3.4 m/s²
Pituus245 mm
Leveys77 mm
Korkeus220 mm
Paino ilman akkua2,1 kg
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Volttia 18 V