Frico Term MultiTuotenumero: 4079430
Säteilylämmitin
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4079430Term Multi on tehokas infralämmitin/terassilämmitin, joka on suunniteltu suurempien ulkotilojen lämmittämiseen. Tyylikäs alumiinikotelo ja täysin vedenpitävä rakenne. Tehokas lämmitin, joka tuottaa lämpöä välittömästi myös sateessa.
1 250,30 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 8-10 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4079430Term Multi on tehokas infralämmitin/terassilämmitin, joka on suunniteltu suurempien ulkotilojen lämmittämiseen. Tyylikäs alumiinikotelo ja täysin vedenpitävä rakenne. Tehokas lämmitin, joka tuottaa lämpöä välittömästi myös sateessa.
Tuotetiedot
Term Multi on tehokas infralämmitin/terassilämmitin, joka on suunniteltu suurempien ulkotilojen lämmittämiseen. Tyylikäs alumiinikotelo ja täysin vedenpitävä rakenne. Tehokas lämmitin, joka tuottaa lämpöä välittömästi myös sateessa. Term Multi asennetaan vaakasuoraan seinälle mukana toimitetulla kannattimella. Lämmitintä voidaan kallistaa 35°:sta 55°:een. Sitä ei saa koskaan asentaa suoraan alaspäin suunnattuna. L-kannatin sisältyy. Term Multi on varustettu 1,1 metriä pitkällä johdolla ilman pistotulppaa. Halogeenilamppu, jossa on heijastin kiillotettua alumiinia. Term Multia voidaan käyttää BPIR-liiketunnistimen kanssa energiaa säästävään ohjaukseen.
- Korkea suorituskyky
- Suurempien ulkotilojen lämmittämiseen
- IP67
- Kotelo kiillotettua alumiinia
- Asennuskorkeus 2 - 3,5 m (seinä) / 2,5 - 5 m (katto)
| Tekniset tiedot | |
| Lämmitystasojen määrä | 1 |
|---|---|
| Leveys | 608 mm |
| Syvyys | 327 mm |
| Korkeus | 317 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP67 |
| Maksimilämmitysteho | 6000 W |
| Minimiasennuskorkeus | 3 m |
| Malli/tyyppi | Seinälämmitin |
| Asennustapa | Pinta-asenteinen |
| Suojuksen väri | Alumiini |
| Malli | IHTM60S67 |
EAN 7393410856347
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
