Kärcher LT 380/36 BPTuotenumero: 4068138
Akkutrimmeri
ilman akkua ja laturia
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4068138Kärcher LT 380/36 Bp on akkukäyttöinen ruohotrimmeri, joka soveltuu erityisen hyvin vaikeapääsyisten paikkojen, kuten esim. ruohon trimmaamiseen puistonpenkkien, liikennemerkkien, tolppien ja reunakivien läheisyydessä. Malli on myös erinomainen vaihtoehto rinteisiin ja suuremmillekkin alueille.
499,90 €
Sis. ALV
Lähetetään 12-14 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4068138Kärcher LT 380/36 Bp on akkukäyttöinen ruohotrimmeri, joka soveltuu erityisen hyvin vaikeapääsyisten paikkojen, kuten esim. ruohon trimmaamiseen puistonpenkkien, liikennemerkkien, tolppien ja reunakivien läheisyydessä. Malli on myös erinomainen vaihtoehto rinteisiin ja suuremmillekkin alueille.
Tuotetiedot
Kärcher LT 380/36 Bp on akkukäyttöinen ruohotrimmeri, joka soveltuu erityisen hyvin vaikeapääsyisten paikkojen, kuten esim. ruohon trimmaamiseen puistonpenkkien, liikennemerkkien, tolppien ja reunakivien läheisyydessä. Malli on myös erinomainen vaihtoehto rinteisiin ja suuremmillekkin alueille.
Tarjoaa vakuuttavan vaihtoehdon bensiinikäyttöisille trimmereille. Näihin verrattuna sitä voidaan käyttää ongelmitta myös meluherkillä alueilla. LT 380/36 Bp:ssa on reilu leikkuuleveys ja pitkä käyttöaika, eikä se tuota pakokaasuja tai tärinää. Trimmeri erottuu edukseen ergonomisella, säädettävällä kahvalla ja optimaalisella painonjakautumisella, mikä mahdollistaa pitkät työskentelyjaksot ilman väsymistä.
Tarjoaa vakuuttavan vaihtoehdon bensiinikäyttöisille trimmereille. Näihin verrattuna sitä voidaan käyttää ongelmitta myös meluherkillä alueilla. LT 380/36 Bp:ssa on reilu leikkuuleveys ja pitkä käyttöaika, eikä se tuota pakokaasuja tai tärinää. Trimmeri erottuu edukseen ergonomisella, säädettävällä kahvalla ja optimaalisella painonjakautumisella, mikä mahdollistaa pitkät työskentelyjaksot ilman väsymistä.
- Ihanteellinen vaikeapääsyisiin paikkoihin ja meluherkille alueille
- Reilu leikkuuleveys ja pitkä käyttöaika
- Ei pakokaasuja tai tärinää
- Ergonomisesti säädettävä kahva mukavaan käyttöön
| Tekniset tiedot | |
| Akkusarja | 36 V |
|---|---|
| Siiman halkaisija | 1,6 mm |
| Nopeuden säätö | Kyllä |
| Nopeus | Taso 1: 4600 rpm / Taso 2: 5600 rpm |
| Tyyppi | Siimapää |
| Leikkuuhalkaisija | 38 cm |
| Jännite | 36 V |
| Käyttöaika yhdellä latauksella | Max. 35 min (6,0 Ah) / Max. 45 min (7,5 Ah) |
| Paino ilman lisävarusteita | 3,5 kg |
| Paino pakkauksen kanssa | 5,6 kg |
| Mitat | 1780 x 360 x 250 mm |
EAN 4054278634333
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
