Makita DUB185ZTuotenumero: 2320215
Lehtipuhallin
ilman akkua ja laturia
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2320215Puhallin esimerkiksi koneiden tai työkohteen puhdistamiseen pölystä ja sahanpurusta.
Tuote on poistunut valikoimasta
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2320215Puhallin esimerkiksi koneiden tai työkohteen puhdistamiseen pölystä ja sahanpurusta.
Tuotetiedot
Makita DUB185Z Puhallin esimerkiksi koneiden tai työkohteen puhdistamiseen pölystä ja sahanpurusta. Puhaltimessa on portaaton puhallusvoimakkuuden säätö. Mukana lyhyt puhallusputki.
- Kolme asentoa puhallusvoimakkuudelle
| Jännite | 18 V |
| Akkutyyppi LXT | Kyllä |
| Akun suojausjärjestelmä | Kyllä |
| Kierrosluku | 0 - 18 000 min⁻¹ |
| Maksimi ilmavirta | 98 m/sec |
| Puhallusvoima | 3,1 N |
| Ilmamäärä | 3,2 m³/min |
| Käyttöaika 18 V / 6.0 Ah | 130 / 50 / 21 min |
| Ääniteho | 94 dB(A) |
| Äänenpainetaso | 83 dB(A) |
| Melun toleranssi (K-tekijä) | 3 dB(A) |
| Tärinäarvo | ≤ 2,5 m/sec² |
| Tärinän toleranssi (K-tekijä) | 1,5 m/sec² |
| Mitat (PxLxK) | 517 x 156 x 210 mm |
| Paino akulla | 1,6-2,0 kg |
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Akku kuuluu toimitukseen Ei
EAN 088381897877
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Pidennetty 3 vuoden takuu
Makita tarjoaa pidennetyn kolmen vuoden takuun. Takuu on voimassa, kun rekisteröit tuotteesi 4 viikon sisällä ostopäivämäärästä Makitan Ruotsin sivulla (sivu on ruotsiksi). Lue lisää ehdoista ja rekisteröi tuotteesi täällä. Otathan huomioon, että takuuehdot voivat vaihdella riippuen siitä, oletko yksityis- vai yritysasiakas.
Makita tarjoaa pidennetyn kolmen vuoden takuun. Takuu on voimassa, kun rekisteröit tuotteesi 4 viikon sisällä ostopäivämäärästä Makitan Ruotsin sivulla (sivu on ruotsiksi). Lue lisää ehdoista ja rekisteröi tuotteesi täällä. Otathan huomioon, että takuuehdot voivat vaihdella riippuen siitä, oletko yksityis- vai yritysasiakas.

