Schäfer & Peters 7982405519Tuotenumero: 3011054
Levyruuvi
FXS A4, PC, DIN 7982C, 1000 kpl
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3011054Levyruuvi ristiuralla (PZ) ja DIN 7982 C (ISO 7050 C) -standardin mukaisella uppokannalla. C -kärjellä.
92,60 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 8-10 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3011054Levyruuvi ristiuralla (PZ) ja DIN 7982 C (ISO 7050 C) -standardin mukaisella uppokannalla. C -kärjellä.
Tuotetiedot
Levyruuvi ristiuralla (PZ) ja DIN 7982 C (ISO 7050 C) -standardin mukaisella uppokannalla. C -kärjellä.
| Tekniset tiedot | |
| Halkaisija | 5.5 mm |
|---|---|
| Kannan muoto | muu |
| Kärkikoko | 3 |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Pituus | 19 mm |
| Pään halkaisija | 10.8 mm |
| Ruostumaton teräsryhmä (ISO 3506) | A4 |
| Ruuvausjärjestelmä | Pozidriv PZ |
| Uppokanta | kyllä |
| Kierre | 12-12 |
| Standardi | DIN 7982 |
Pituus 19 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 10.8
Kärki PZD3
Läpimitta 5.5 mm
EAN 7319007079197
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
