VSB 441129Tuotenumero: 3015646
Rakenneruuvi
TX-30 FZB 100 kpl/pakkaus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015646Toiminnot: Kärjet ja kierteet sopivat kiinnitykseen enintään 6 mm:n teräkseen. Siivet jyrsivät reiän puuhun.
32,30 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 10-11 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015646Toiminnot: Kärjet ja kierteet sopivat kiinnitykseen enintään 6 mm:n teräkseen. Siivet jyrsivät reiän puuhun.
Tuotetiedot
Toiminnot: Kärjet ja kierteet sopivat kiinnitykseen enintään 6 mm:n teräkseen. Siivet jyrsivät reiän puuhun. Kun poran kärki menee teräksen läpi, siivet katkeavat. Urat pään alla upottavat ruuvin. Uratyyppi/kärki: TX 25 ja 30. Materiaali: Pintakarkaistua terästä. Pintakäsittely: Sähkösinkitty 5 μ, sisäkäyttöön. Asennusohjeet: Ruuvinvääntimen suositeltava nopeus on 1 000–2 000 kierr./min.
| Tekniset tiedot | |
| Halkaisija | 6.3 mm |
|---|---|
| Kierteen pituus | 115 mm |
| Kärkikoko | 30 |
| Pinnan suojaus | galvanoitu/elektrolyyttisesti sinkitty |
| Pituus | 120 mm |
| Pään halkaisija | 11 mm |
| Ruuvausjärjestelmä | Torx |
| Kiinnityksen enimmäispaksuus | 90 mm |
| Por.kapasiteetti | 6 mm |
Pakkauskoko 100 KPL
Pituus 120 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 11
Kärki TX30
Läpimitta 6.3 mm
pm_TechSpecYtbehandling Sinkitty/Sähkösinkitty
Käyttöympäristö Inomhus torr miljö
EAN 7393940033225
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
