Arvid Nilsson 11406065Tuotenumero: 3003932
Kuusioruuvi
M6, M6S 8.8, FZB, ISO 4017
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3003932M-kierre. Kuusiokoloruuvi ISO 4017 (DIN 933):n mukainen, täyskierteinen.
34,00 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 10-12 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3003932M-kierre. Kuusiokoloruuvi ISO 4017 (DIN 933):n mukainen, täyskierteinen.
Tuotetiedot
M-kierre. Kuusiokoloruuvi ISO 4017 (DIN 933):n mukainen, täyskierteinen.
| Tekniset tiedot | |
| Avaimen leukaväli | 10 mm |
|---|---|
| Avainpään korkeus | 4.0 mm |
| Kannan muoto | kuusio |
| Kierre | metrinen |
| Kierrekoko (metrinen) | 6 |
| Materiaali | teräs |
| Materiaalin laatu | 8.8 (teräs) |
| Pituus | 65 mm |
| Täyskierteinen | kyllä |
| Standardi | ISO 4017 |
Pakkauskoko 200 KPL
Pituus 65 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 4.0
pm_TechSpecYtbehandling Sinkitty
EAN 7319000689089
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
