Schäfer & Peters 093148024130Tuotenumero: 3013272
Kuusioruuvi
M24 DIN 931, M6S A4/80
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3013272M-kierre. DIN 931 -standardin mukainen kuusioruuvi, osittain kierteitetty.
135,60 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 8-10 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3013272M-kierre. DIN 931 -standardin mukainen kuusioruuvi, osittain kierteitetty.
Tuotetiedot
M-kierre. DIN 931 -standardin mukainen kuusioruuvi, osittain kierteitetty.
| Tekniset tiedot | |
| Avaimen leukaväli | 36 mm |
|---|---|
| Avainpään korkeus | 15.0 mm |
| Kannan muoto | kuusio |
| Kierre | metrinen |
| Kierrekoko (metrinen) | 24 |
| Kierteen pituus | 54 mm |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Pituus | 130 mm |
| Täyskierteinen | ei |
| Hyväksyntä | DIN 931 |
| Matieriaalin laatu | A4-80 |
Pakkauskoko 10 KPL
Pituus 130 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 15.0
EAN 4043377086884
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
