Schäfer & Peters 09334802455Tuotenumero: 3013030
Kuusioruuvi
M24 DIN 933, M6S A4/80, 10 kpl
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3013030M-kierre. DIN 933 -standardin mukainen kuusioruuvi. Täyskierre.
65,60 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 8-10 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3013030M-kierre. DIN 933 -standardin mukainen kuusioruuvi. Täyskierre.
Tuotetiedot
M-kierre. DIN 933 -standardin mukainen kuusioruuvi. Täyskierre.
| Tekniset tiedot | |
| Avaimen leukaväli | 36 mm |
|---|---|
| Avainpään korkeus | 15.0 mm |
| Kannan muoto | kuusio |
| Kierre | metrinen |
| Kierrekoko (metrinen) | 24 |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Pituus | 55 mm |
| Täyskierteinen | kyllä |
| Hyväksyntä | DIN 933 |
| Matieriaalin laatu | A4-80 |
Pakkauskoko 10 KPL
Pituus 55 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 15.0
EAN 4043377097408
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
