REYHER 009128000160035Tuotenumero: 3008379
Kuusioruuvi
Käsittelemätön, DIN 912, MC6S 8.8
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3008379M-kierre. Kuusiokoloruuvi, standardin DIN 912 (ISO 4762) mukainen
38,10 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 9-13 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3008379M-kierre. Kuusiokoloruuvi, standardin DIN 912 (ISO 4762) mukainen
Tuotetiedot
M-kierre. Kuusiokoloruuvi, standardin DIN 912 (ISO 4762) mukainen
| Tekniset tiedot | |
| Avainpään korkeus | 16 mm |
|---|---|
| Kierre | metrinen |
| Kierrekoko (metrinen) | 16 |
| Materiaali | teräs |
| Materiaalin laatu | 8.8 (teräs) |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pituus | 35 mm |
| Pään halkaisija | 24 mm |
| Täyskierteinen | ei |
| Avainväli | S14 |
| Standardi | DIN 912/ISO4762 |
Pakkauskoko 50 KPL
Pituus 35 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 24
pm_TechSpecYtbehandling Käsittelemätön
EAN 7319007912029
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
