Jetting Screws 5703025Tuotenumero: 3015458
Puuruuvi
3 mm TFT, FZB
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015458TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
4,20 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Yli 10 kpl varastossa | Lähetetään 24 tunnin sisällä!
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015458TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
Tuotetiedot
TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
| Tekniset tiedot | |
| Avainpään korkeus | 1.8 |
|---|---|
| Halkaisija | 3 mm |
| Kannan muoto | muu |
| Kierteen pituus | 18 mm |
| Kärkikoko | 10 |
| Pituus | 25 mm |
| Pään halkaisija | 6 mm |
| Ruuvausjärjestelmä | Torx |
| Täyskierteinen | ei |
| Uppokanta | kyllä |
Pituus 25 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 6
Kärki T10
Läpimitta 3 mm
EAN 7393940019526
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
