Jetting Screws 57060150Tuotenumero: 3015495
Puuruuvi
6 mm TFT, FZB
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015495TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
46,60 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 9-10 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015495TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
Tuotetiedot
TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
| Tekniset tiedot | |
| Avainpään korkeus | 3.5 |
|---|---|
| Halkaisija | 6 mm |
| Kannan muoto | muu |
| Kierteen pituus | 72 mm |
| Kärkikoko | 30 |
| Pituus | 150 mm |
| Pään halkaisija | 12 mm |
| Ruuvausjärjestelmä | Torx |
| Täyskierteinen | ei |
| Uppokanta | kyllä |
Pakkauskoko 100 KPL
Pituus 150 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 12
Kärki TX30
Läpimitta 6 mm
pm_TechSpecYtbehandling Sinkitty
EAN 7393940020126
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
