Jetting Screws 5706040Tuotenumero: 3015500
Puuruuvi
6 mm TFT, FZB
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015500TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
19,70 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 7.4.2026
Jos haluat seurata, milloin tuotetta on jälleen varastossa, sinun on hyväksyttävä markkinointievästeet. Klikkaa tästä hallitaksesi evästeitä.
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015500TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
Tuotetiedot
TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
| Tekniset tiedot | |
| Avainpään korkeus | 3.5 |
|---|---|
| Halkaisija | 6 mm |
| Kannan muoto | muu |
| Kierteen pituus | 24 mm |
| Kärkikoko | 30 |
| Pituus | 40 mm |
| Pään halkaisija | 12 mm |
| Ruuvausjärjestelmä | Torx |
| Täyskierteinen | ei |
| Uppokanta | kyllä |
Pakkauskoko 200 KPL
Pituus 40 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 12
Kärki T30
Läpimitta 6 mm
pm_TechSpecYtbehandling Sinkitty
EAN 7393940020003
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
