Jetting Screws A5705080Tuotenumero: 3015485
Puuruuvi
5 mm TFT, FZB
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015485TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
74,90 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 9-10 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3015485TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
Tuotetiedot
TFT Jetting Screw on patentoitu puuruuvi, jossa on matala kanta. Ruuvin ainutlaatuiset kiinnittymisominaisuudet on saavutettu leikkaavan kärjen ja kierteiden välisen viiston, pituussuuntaisen terän ansiosta.
| Tekniset tiedot | |
| Avainpään korkeus | 3 |
|---|---|
| Halkaisija | 5 mm |
| Kannan muoto | muu |
| Kierteen pituus | 42 mm |
| Kärkikoko | 25 |
| Pituus | 80 mm |
| Pään halkaisija | 10 mm |
| Ruuvausjärjestelmä | Torx |
| Täyskierteinen | ei |
| Uppokanta | kyllä |
Pakkauskoko 600 KPL
Pituus 80 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 10
Kärki TX25
Läpimitta 5 mm
pm_TechSpecYtbehandling Sinkitty
EAN 7393940030750
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
