Schäfer & Peters 904744050/30Tuotenumero: 3013602
Puurakenneruuvi
TFT A4
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3013602Uppokantainen puurakenneruuvi, jyrsintäruoteet, vahvistettu pää VG. Teräslaatu, A4.
31,00 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 9-16 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3013602Uppokantainen puurakenneruuvi, jyrsintäruoteet, vahvistettu pää VG. Teräslaatu, A4.
Tuotetiedot
Uppokantainen puurakenneruuvi, jyrsintäruoteet, vahvistettu pää VG. Teräslaatu, A4.
| Tekniset tiedot | |
| Avainpään korkeus | 2.95 mm |
|---|---|
| Halkaisija | 4.0 mm |
| Kannan muoto | muu |
| Kierteen pituus | 30 mm |
| Kärkikoko | 20 |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Pituus | 50 mm |
| Pään halkaisija | 8 mm |
| Ruostumaton teräsryhmä (ISO 3506) | A4 |
| Ruuvausjärjestelmä | Torx |
| Täyskierteinen | ei |
| Uppokanta | kyllä |
Pakkauskoko 200 KPL
Pituus 50 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 8
Kärki T20
Läpimitta 4 mm
EAN 7319003572364
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
