Contura H20Tuotenumero: 2363229

Contura
Tiskipöytä
60 x 200 cm, käännettävä
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2363229
Käännettävä tiskipöytä, jossa on kaksi vasemmalle puolelle sijoitettua tiskiallasta. Sopii 80-kaappiin. Mitat ovat 2000 x 600 x 30 mm, ja täydelliseen toimitukseen sisältyy vesilukko, hanan reiän vahvike ja kaksi suljettavaa koriventtiiliä.
Prisjakt
Myyntihinta: 540,50 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
6 kpl varastossa | Lähetetään ma 19. lokakuuta
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 2363229
Käännettävä tiskipöytä, jossa on kaksi vasemmalle puolelle sijoitettua tiskiallasta. Sopii 80-kaappiin. Mitat ovat 2000 x 600 x 30 mm, ja täydelliseen toimitukseen sisältyy vesilukko, hanan reiän vahvike ja kaksi suljettavaa koriventtiiliä.

Tuotetiedot

Contura H20 on käännettävä tiskipöytä, jossa on kaksi vasemmalle puolelle sijoitettua tiskiallasta. Sopii 80-kaappiin. Valmistettu kauttaaltaan ruostumattomasta teräksestä, tasossa on äänenvaimennuslevyt alla ja kaltevuus altaita kohti. Levyjen paksuus on 12 mm. Tiskipöydän mitat ovat 2000 x 600 x 30 mm (P x L x K), ja täydelliseen toimitukseen sisältyy vesilukko, hanan reiän vahvike ja kaksi suljettavaa koriventtiiliä. Tiskialtaiden syvyys on 160 mm. Hanan reiän suositeltu sijainti on 85 mm (c/c) takareunasta.


Ominaisuudet
  • Materiaali: Ruostumatonta terästä
  • Täysmittainen
  • Käännettävä
  • Kaksi vasemmalle puolelle sijoitettua tiskiallasta
  • Sopii 80-kaappiin
  • CE-merkitty


Toimituksen sisältö
  • 1 x vesilukko
  • 1 x hanan reiän vahvike
  • 2 x suljettava koriventtiili

Tekniset tiedot:  
Tiskipöydän mitat 2000 x 600 x 30 mm (P x L x K)
Mitat, pienempi tiskiallas 293 x 400 mm
Mitat, suurempi tiskiallas 340 x 400 mm
Tiskialtaiden syvyys 160 mm
Suositeltava hanan reiän sijainti 85 mm (c/c) takareunasta
Paksuus, äänenvaimennuslevyt 12 mm

Materiaali Ruostumaton Teräs

Käännettävä Kyllä

Tiskialtaiden määrä 2 st

Leveys 600 mm

EAN 7391515434361

Valmistaja Contura

Ota yhteyttä valmistajaan brasvarme@contura.se

1 arvostelua
Åsa,
Bänkskåpen som diskbänken placerades på är 60 djupa (samma mått som diskbänken) men det innebär att då hamnar luckor/lådors ovansida utanför diskbänken. Fick lösa det med en extra kant mot väggen.

Suosittelemme