AL-KO 22.4 Li ComfortTuotenumero: 4066277
Akkuruohonleikkuri
akun ja laturin kanssa
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4066277Handy Mower on kätevä akkutoiminen ruohonleikkuri pienempään puutarhaan. Leikkuukapasiteetti akusta riippuen 50-150 m². Vain 6 kg painonsa, säädettävän leikkuuyksikön kulman ja tukipyörien ansiosta ergonominen työskentelyasento löytyy helposti.
242,40 €
Sis. ALV
2 kpl varastossa | Lähetetään 24 tunnin sisällä!
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4066277Handy Mower on kätevä akkutoiminen ruohonleikkuri pienempään puutarhaan. Leikkuukapasiteetti akusta riippuen 50-150 m². Vain 6 kg painonsa, säädettävän leikkuuyksikön kulman ja tukipyörien ansiosta ergonominen työskentelyasento löytyy helposti.
Tuotetiedot
Handy Mower on kätevä akkutoiminen ruohonleikkuri pienempään puutarhaan. Leikkuukapasiteetti akusta riippuen 50-150 m². Vain 6 kg painonsa, säädettävän leikkuuyksikön kulman ja tukipyörien ansiosta ergonominen työskentelyasento löytyy helposti. Leikkurissa on kolme leikkuukorkeutta. Akun varaustilan LED-ilmaisin. Leikkuuleveys 22 cm. Sisältää 2,5 Ah -akun ja laturin.
| Tekniset tiedot | |
| Nettopaino | 4,8 kg |
|---|---|
| Mitat, korkeus | 123 cm |
| Mitat, leveys | 34 cm |
| Mitat, pituus | 38 cm |
| Taattu äänitehotaso LwA | 83 dB(A) |
| Kategoria | Comfort |
| Virtalähde | Akku |
| Työleveys | 22 cm |
| Leikkuukorkeus | 30–50 mm |
| Leikkuukorkeuden säätö | Keskitetty, 3-portainen |
| Bioleikkuu | Kyllä |
| Työalue enintään | 150 m² |
| Takapyörän halkaisija | 60 mm |
| Etupyörän halkaisija | 140 mm |
Leikkuuleveys 220 mm
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
pm_TechSpecKlippareaNY 200000.000000 unece.unit.MMK
Akku kuuluu toimitukseen Kyllä
EAN 4003718064704
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
