AL-KO 38.5 Li ComfortTuotenumero: 4066283
Akkuruohonleikkuri
akun ja laturin kanssa
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4066283AL-KO 38.5 Li Comfort on erinomainen valinta pienemmälle tai keskikokoiselle pihalle. Akkuruohonleikkurissa yhdistyy hyvä käyttömukavuus, fiksu muotoilu ja hiljainen käynti. Malli on varustettu bioleikkuulla, taakseheitolla ja 45 litran keruusäiliöllä. Leikkuukorkeus voidaan säätää kuuteen asentoon välillä 20–60 mm.
484,40 €
Sis. ALV
2 kpl varastossa | Lähetetään ti 7. huhtikuuta
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4066283AL-KO 38.5 Li Comfort on erinomainen valinta pienemmälle tai keskikokoiselle pihalle. Akkuruohonleikkurissa yhdistyy hyvä käyttömukavuus, fiksu muotoilu ja hiljainen käynti. Malli on varustettu bioleikkuulla, taakseheitolla ja 45 litran keruusäiliöllä. Leikkuukorkeus voidaan säätää kuuteen asentoon välillä 20–60 mm.
Tuotetiedot
AL-KO 38.5 Li Comfort on erinomainen valinta pienemmälle tai keskikokoiselle pihalle. Akkuruohonleikkurissa yhdistyy hyvä käyttömukavuus, fiksu muotoilu ja hiljainen käynti. Malli on varustettu bioleikkuulla, taakseheitolla ja 45 litran keruusäiliöllä. Leikkuukorkeus voidaan säätää kuuteen asentoon välillä 20–60 mm. Akun varaustaso on helppo tarkistaa suoraan laitteesta. Toimitetaan täydellisenä 1 x 36 V, 4 Ah -akun ja laturin kanssa.
| Tekniset tiedot | |
| Nettopaino | 13,8 kg |
|---|---|
| Mitat, korkeus | 102 cm |
| Mitat, leveys | 42 cm |
| Mitat, pituus | 130 cm |
| Taattu äänitehotaso LwA | 89 dB(A) |
| Kategoria | Comfort |
| Virtalähde | Akku |
| Akkusarja | AL-KO 36 V |
| Leikkuuleveys | 38 cm |
| Työleveys | 38 cm |
| Leikkuukorkeus | 20–60 mm |
| Leikkuukorkeuden säätö | Keskitetty, 6-portainen |
| Eco-tila | Ei |
| Bioleikkuu | Kyllä |
| Sivullepuhallus | Ei |
| Toiminto | 3in1 |
| WiFi-yhteys | Ei |
| Korkeussäädettävä aisa | Kyllä |
| Taitettava aisa | Kyllä |
| Maks. ajonopeus | 2,5 km/h |
| Vetojärjestelmä | Ei |
| Takapyörän halkaisija | 220 mm |
| Etupyörän halkaisija | 155 mm |
| Kuulalaakeroidut pyörät | Ei |
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Volttia 18 V
Akku kuuluu toimitukseen Kyllä
Ruohonkerääjä Kyllä
EAN 4003718065541
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
