STIGA Combi 548e S KitTuotenumero: 4089745
Akkuruohonleikkuri
akulla ja laturilla, 550 ㎡
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4089745Aina tasaisilta nurmikoilta epätasaisempiin ja haastavampiin leikkuuolosuhteisiin – ruohonleikkuu helpottuu itsevetävällä akkukäyttöisellä Combi 548e S Kit -ruohonleikkurilla. Tämä tehokas itsevetävä akkuruohonleikkuri toimii synkronoidulla 48V 5 Ah -akulla.
594,70 €
Sis. ALV
4 kpl varastossa | Lähetetään 24 tunnin sisällä!
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4089745Aina tasaisilta nurmikoilta epätasaisempiin ja haastavampiin leikkuuolosuhteisiin – ruohonleikkuu helpottuu itsevetävällä akkukäyttöisellä Combi 548e S Kit -ruohonleikkurilla. Tämä tehokas itsevetävä akkuruohonleikkuri toimii synkronoidulla 48V 5 Ah -akulla.
Tuotetiedot
Aina tasaisilta nurmikoilta epätasaisempiin ja haastavampiin leikkuuolosuhteisiin – ruohonleikkuu helpottuu itsevetävällä akkukäyttöisellä Combi 548e S Kit -ruohonleikkurilla. Tämä tehokas itsevetävä akkuruohonleikkuri toimii synkronoidulla 48V 5 Ah -akulla. Tehokasta työskentelyä ja pitkää käyttöikää varten tässä akkukäyttöisessä ruohonleikkurissa on myös erittäin tehokas hiiliharjaton moottori. Parhaan leikkuutuloksen saavuttamiseksi leikkuukorkeutta voidaan säätää helposti kuuteen eri asentoon, ja 46 cm leikkuuleveys mahdollistaa nurmikon tehokkaan leikkuun. Ruohonleikkuri mahdollistaa 3 erilaista leikkuumenetelmää: keräävä, silppuava ja taaksepuhaltava.
Tilava ja kestävä 60 litran hybridiruohonkerääjä (tekstiili), jossa on täyttymisen ilmaisin, vähentää tyhjennyskertoja. Kun leikkaaminen on valmista, on säädettävä aisa helppo taittaa eteenpäin säilytysasentoon, joka mahdollistaa leikkurin kätevän säilytyksen. Mukana 1 x STIGA ePower 48V E 450 5 Ah -akku ja pikalaturi.
Tilava ja kestävä 60 litran hybridiruohonkerääjä (tekstiili), jossa on täyttymisen ilmaisin, vähentää tyhjennyskertoja. Kun leikkaaminen on valmista, on säädettävä aisa helppo taittaa eteenpäin säilytysasentoon, joka mahdollistaa leikkurin kätevän säilytyksen. Mukana 1 x STIGA ePower 48V E 450 5 Ah -akku ja pikalaturi.
- Fulcrum-ohjaustanko/työntöaisa - yhdellä napin painalluksella saat käännettyä ohjaustangon haluamaasi asentoon
- 3 erilaista leikkuumenetelmää: keräävä, silppuava ja taaksepuhaltava
- 46 cm:n teräksinen leikkuukansi, joka on säädettävissä kuuteen eri korkeuteen
- 60 l hybridiruohonkerääjä, jossa on tukeva muovinen kansi ja tekstiilipussi
| Tekniset tiedot | |
| Tuoteryhmä | Combi |
|---|---|
| Tuotenro Stiga | 2L0486208/ST2 |
| EAN/UPC | 8008984871892 |
| Sarjat | Sarja 5, ePower 48 V |
| Akun kapasiteetti | 5 Ah |
| ePower | Kyllä |
| Teho | 1,3 kW |
| Jännite | 48 V |
| Suositeltu työskentelyalue | 550 ㎡ |
| Akku | Sisältyy |
| Litiumakun nimellisteho | 216 Wh |
| Työskentelyaika (+/- 20%) | 20 min |
| Leikkuumenetelmä | Keräävä, Silppuava, Taaksepuhaltava |
| Leikkuuleveys | 46 cm |
| Leikkuukannen materiaali | Teräs |
| Leikkuukorkeuden säätö | Keskussäätö |
| Leikkuukorkeuden säätöasennot | 6-portainen |
| Leikkuukorkeudet | 22 - 80 mm |
| Virransäästötila (Eco-Mode) | Ei |
| Veto | Itsevetävä |
| Veto | Takapyöräveto |
| Nopeus eteenpäin | 3,7 km/h |
| Keruusäiliön tilavuus | 60 l |
| Aisa | Fulcrum + soft grip |
| Pyörät | 200/280 mm uritetut pyörät kuulalaakereilla ja pehmeällä kulutuspinnalla |
| Etukahva | Kyllä |
| Säädettävä aisa | Kyllä |
| Taitettava aisa | Kyllä |
| Keruusäiliön tyyppi | Kangas, täytön ilmaisimella |
| Akkulaturi | Single fast |
| Akkulaturin pistoketyyppi | Europlug (Tyyppi C) + BS (Tyyppi G) |
| Pakkauksen paino | 37 kg |
| Tuotteen pituus | 1510 mm |
| Tuotteen leveys | 530 mm |
| Tuotteen korkeus | 1200 mm |
| Tuotteen paino | 32 kg |
Leikkuuleveys 460 mm
Leikkuukorkeus 22 - 80
Käyttötyyppi Akkukäyttöinen
Volttia 48 V
Wattia 1300 W
pm_TechSpecKlippareaNY 550.000000 unece.unit.MTK
Akku kuuluu toimitukseen Kyllä
Ruohonkerääjä Kyllä
EAN 8008984871892
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
