Arvid Nilsson 60418120Tuotenumero: 3001935
Kuusioruuvi
M18 M6S 8.8, FZV ISO 4014
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3001935M-kierre. Kuusiokoloruuvi ISO 4014 (DIN 931):n mukainen, osakierteellä.
80,60 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Lähetetään 9-14 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3001935M-kierre. Kuusiokoloruuvi ISO 4014 (DIN 931):n mukainen, osakierteellä.
Tuotetiedot
M-kierre. Kuusiokoloruuvi ISO 4014 (DIN 931):n mukainen, osakierteellä.
| Tekniset tiedot | |
| Avaimen leukaväli | 27 mm |
|---|---|
| Avainpään korkeus | 11.5 mm |
| Kannan muoto | kuusio |
| Kierre | metrinen |
| Kierrekoko (metrinen) | 18 |
| Kierteen nousu | 2.5 mm |
| Kierteen pituus | 50 mm |
| Materiaali | teräs |
| Materiaalin laatu | 8.8 (teräs) |
| Pinnan suojaus | kuumasinkitty |
| Pituus | 120 mm |
| Täyskierteinen | ei |
| Standardi | ISO 4014 |
Pakkauskoko 25 KPL
Pituus 120 mm
Läpimitta 18 mm
pm_TechSpecYtbehandling Kuumasinkitty
EAN 7321130239263
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
