Arvid Nilsson 5073906045Tuotenumero: 3003081
Vaunun pultti
M6, FZB DIN 603 MVBF 4.6
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3003081M-kierre. Kohokantainen neliölukkoruuvi, DIN 603
28,70 €
Sis. ALV
Saatavilla olevat vaihtoehdot
5 kpl varastossa | Lähetetään 24 tunnin sisällä!
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 3003081M-kierre. Kohokantainen neliölukkoruuvi, DIN 603
Tuotetiedot
M-kierre. Kohokantainen neliölukkoruuvi, DIN 603
| Tekniset tiedot | |
| Avainpään korkeus | 3.5 mm |
|---|---|
| Kierrekoko (metrinen) | 6 |
| Kierteen pituus | 18 mm |
| Materiaali | teräs |
| Materiaalin laatu | 4,6 (teräs) |
| Pituus | 45 mm |
| Pään halkaisija | 16 mm |
| Standardi | DIN 603 |
Pakkauskoko 200 KPL
Pituus 45 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 16
pm_TechSpecYtbehandling Sinkitty/Sähkösinkitty
EAN VABU645
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
