Bosch 06008A6501Tuotenumero: 4089868
Sähköruohonleikkuri
1400 W
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4089868Tämä helppokäyttöinen kompakti sähköruohonleikkuri varmistaa hyvät leikkuutulokset. Voimakas moottori takaa luotettavan leikkuutehon, myös haastavissa tilanteissa, kuten kaltevilla pinnoilla tai kuoppaisessa maastossa.
209,00 €
Sis. ALV
Lähetetään 7-9 päivän sisällä
Nopeat toimitukset
30 päivän palautusoikeus
Tuotekuvaus
Tuotenumero: 4089868Tämä helppokäyttöinen kompakti sähköruohonleikkuri varmistaa hyvät leikkuutulokset. Voimakas moottori takaa luotettavan leikkuutehon, myös haastavissa tilanteissa, kuten kaltevilla pinnoilla tai kuoppaisessa maastossa.
Tuotetiedot
Tämä helppokäyttöinen kompakti sähköruohonleikkuri varmistaa hyvät leikkuutulokset. Voimakas moottori takaa luotettavan leikkuutehon, myös haastavissa tilanteissa, kuten kaltevilla pinnoilla tai kuoppaisessa maastossa. Ruohokamman ansiosta UniversalRotak 37-555 leikkaa automaattisesti siististi kukkapenkkien ja pensasaitojen reunoja pitkin. Ergoflex-kahvat mahdollistavat miellyttävän, ergonomisemman asennon työskenneltäessä. Se soveltuu nurmikoiden tasaiseen leikkuuseen ja reunojen siistimiseen. Käytä vähemmän aikaa ruohosilpun tyhjentämiseen 40 litran kokoojasäiliön ansiosta.
| Tekniset tiedot | |
| Moottorin teho | 1400 W |
|---|---|
| Leikkuuleveys | 37 cm |
| Leikkuujärjestelmä | Veitsiterä |
| Keruusäiliön tilavuus | 40 l |
| Leikkuukorkeus | 25 – 70 mm |
| Leikkuukorkeuden säätö | 5-kertainen, keskitetty |
| Kahvalaji | Ergoflex-järjestelmä |
| Työkalun mitat (p x l x k) | 1340 x 400 x 1060 mm |
| Paino | 12 kg |
EAN 4053423322071
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
