Makita PLM5120Tuotenumero: JD14595
Ruohonleikkuri
Tuotekuvaus
Tuotenumero: JD14595Ruohonleikkuri, joka on varustettu 190 cm3:n B&S 625E -moottorilla. Leikkuuleveys 51 cm ja leikkuukorkeuden säätö. Soveltuu jopa 2200 m²:n nurmikoille.
Tuote on poistunut valikoimasta
Tuotekuvaus
Tuotenumero: JD14595Ruohonleikkuri, joka on varustettu 190 cm3:n B&S 625E -moottorilla. Leikkuuleveys 51 cm ja leikkuukorkeuden säätö. Soveltuu jopa 2200 m²:n nurmikoille.
Tuotetiedot
Makita PLM5120 on bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri, jossa on B&S 625E -moottori 190 cm3, leikkuuleveys 51 cm ja leikkuukorkeuden säätö. Soveltuu jopa 2200 m²:n nurmikoille.
Ominaisuudet
- Bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri, B&S 625E -moottori 190 cm3.
- Säädettävä kahva.
- Vahva teräsrakenne.
- Ergonominen kädensija helpottaa käyttöä.
- Ruohonleikkuri soveltuu jopa 2200 m²:n nurmikoille.
Mukana toimitettavat tarvikkeet:
- Puukko
| Tekniset tiedot: | |
| Moottori | B&S 625E -moottori 190 cm3 |
| Leikkuuleveys | 51 cm |
| Leikkuualue | 2200 m² |
| Leikkuukorkeus | 25 - 75 mm |
| Säiliö | - |
| Ääniteho | 83,4 dB(A) |
| Äänenpaine | 84,6 dB(A) |
| Tärinäarvo | 5,27 m/sek² |
| Paino | 31 kg |
| Mitat (P x L x K) | 760 x 500 x 410 mm |
Käyttötyyppi Bensiinikäyttöinen
EAN 088381632294
Valmistaja
Valmistajan osoite
Ota yhteyttä valmistajaan Tiedot puuttuvat, ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Pidennetty 3 vuoden takuu
Makita tarjoaa pidennetyn kolmen vuoden takuun. Takuu on voimassa, kun rekisteröit tuotteesi 4 viikon sisällä ostopäivämäärästä Makitan Ruotsin sivulla (sivu on ruotsiksi). Lue lisää ehdoista ja rekisteröi tuotteesi täällä. Otathan huomioon, että takuuehdot voivat vaihdella riippuen siitä, oletko yksityis- vai yritysasiakas.
Makita tarjoaa pidennetyn kolmen vuoden takuun. Takuu on voimassa, kun rekisteröit tuotteesi 4 viikon sisällä ostopäivämäärästä Makitan Ruotsin sivulla (sivu on ruotsiksi). Lue lisää ehdoista ja rekisteröi tuotteesi täällä. Otathan huomioon, että takuuehdot voivat vaihdella riippuen siitä, oletko yksityis- vai yritysasiakas.
